środa, 20 czerwca 2012

Inspirujący sorbet - co jest najważniejsze w życiu

koktajl
Centrum Warszawy - upalne czerwcowe popłudnie miała być mrożona kawa, ale zamawiamy sorbety ze śweżych owoców - mix banan i malina oraz malina i jagoda.
Możliwości wiele, możemy przebierać i tak też robimy - kelner zapewnia, że oba koktajle są na bazie świeżych owoców i jest możliwosć przygotowania ich bez dodatku cukru. Rewelacyjnie, bo czasami zdarza się, że zamiast świezych owoców sezonowych jest jagoda w postaci gotowego koncentratu i już posłodzona. Dlatego bardzo ucieszyło mnie zapewnienie kelnera, że koktaj według życzenia - może zostać nieposłodzony - pure natural! Gdzież to, gdzież tak? W restauracji Fiverestaurant przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie.
Cóż za inspirujące spotkanie pod wieloma względami! Gdzie dwie przedsiębiorcze kobiety, to z pewnością jest inspirująco. A od inspiracji do realizacji już bardzo blisko i tak z bloga świat nieznany narodziły się SMAKI ŻYCIA.

pure natural - sorbet bezcukrowy


2 komentarze:

  1. Mam nadzieję, że jak(w końcu!) uda nam się spotkać, to wypijemy coś równie pysznego :)

    E.

    OdpowiedzUsuń
  2. jeśłi się uda, ale ja jestem dobrej myśli Edith

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie komentarza!
Uprzejmie proszę Użytkowników Anonimowych o podpisanie się chociaż imieniem lub nickiem, chciałabym wiedzieć jak się do Was zwracać.